tu zdrowie

Cześć, tu zdrowie, rozwój i finanse

Słyszałem kiedyś, że w kubańskich restauracjach widniała plakietka „Dziś nie dajemy na zeszyt, ale jutro tak „. Oznacza to oczywiście, że nigdy nie dostaniecie tam nic na kredyt, „jutro” nigdy nie nadejdzie. A ile diet, zmian zaczynaliście „od jutra” ? Jeśli naprawdę pragniesz zmian, musisz być na nie gotowa już dziś. Tu zdrowie i rozwój łączy się ze szczęściem.

Rozwijamy zdrowy biznes staje się międzynarodowym wyzwaniem i zachęcam Cię, aby stała się również Twoim udziałem. Tylko od Ciebie zależy, kiedy ją zaczniesz. Od Ciebie również zależy to, jak długo będziesz czerpać z niej korzyści. Chcesz prawdziwej i trwałej zmiany ? Możesz jej dokonać i odmienić swoje życie. Zacznij teraz.

Co byś zrobiła, gdybyś wiedziała, że możesz zrealizować swoje marzenia. Gdybyś wiedziała na pewno, że nie zawiedziesz i nie poniesiesz żadnych konsekwencji? Jakie jest Twoje marzenie ?

Ja pomagam ludziom w realizacji ich marzeń, odnoszących się do poprawy zdrowia, finansów, relacji czy rozwoju osobistego. Dotarcie do pięćdziesięciu tysięcy osób jest moim marzeniem, dlatego jeśli jesteście gotowi, aby realizować swoje cele, a ja mogę Wam pomóc to napiszcie do Mnie SMSa z prośbą o kontakt i wyślijcie na 799 991 485.

Jeśli chodzi o Ciebie, to możliwe, że jest to coś zupełnie odmiennego od tego, co robisz obecnie. Ja przez ostatnie 15 lat, na pewno nie robiłem tego, co chciałem zrobić.

Nie pozwoliłem sobie pójść za tym, co chciałem. Pozwoliłem, by w moim życiu rządziły zwątpienie i strach. Czekałem na magiczny moment, który dałby mi siłę i zdolność do odważnego życia i możliwość, aby odcisnąć swoje piętno na tym świecie.

Stolarz w stolarni, pokazuje ze tu zdrowie jest wazne

Tu zdrowie jest najważniejsze, a Ty czekasz i czekasz

W głębi serca czuję, że w duszy każdego z nas leży pragnienie, by dzielić się ze światem wyjątkową siłą, którą tylko ta konkretna osoba może wyrazić.

Jednakże ta siła, wraz z naszym zdrowiem, spada w miarę jak przechodzimy przez codzienną harówkę . Stajemy się pozbawieni nadziei. Na zmianę przeżywamy te same okresy . Nasze pragnienia dezaktywują się i stajemy się robotami.

Potrzebna jest nam znowu nadzieja i pomoc, aby płomienie w środku się rozpaliły. Sama nadzieja nie spowoduje zmian w twoim życiu. Musisz stać się aktywnym uczestnikiem swojego życia.

Nadzieja nie jest jak kupon totka. Jeśli chcesz usiąść na sofie i trzymać kciuki, że coś się zmieni to będzie Ci ciężko. Nadzieja to siekiera, z którą wyważasz drzwi. Nadzieja wzywa do działania.

Pozostaje jednak pytanie, dlaczego chcesz zmienić swoje życie ? Jaka jest Twoja motywacja ? Pisałem trochę o metodach motywacji, o tym jak się motywować do działania, więc przeczytaj te artykuły, bo motywacja jest tym, co pozwala Nam zachować właściwy kurs, gdy toczymy walkę z różnymi pokusami.

Być może szukacie rozwiązań, bo odbyliście niepokojącą rozmowę z lekarzem. Lękacie się i dlatego tutaj jesteście, jeśli tak to dobrze, że chcecie przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem, ale taka motywacja nie trwa długo. Wystarczy lekka poprawa i stare nawyki wracają. Dlatego pomyśl o powodach, dla których warto żyć, cieszyć się każdą chwilą. Pomyśl o swoich dzieciach, znajomych, rodzinie, partnerze. Pomyśl o sobie. O tym niezwykłym świecie, w którym żyjemy. O chwilach, które są jeszcze przed Tobą.

To właśnie pragnienie lepszego życia i otaczania miłością tych, na którym nam zależy jest znacznie lepszą motywacją, niż bycie szczupłą. To właśnie sprawia, że wstajesz rano i masz chęć do pracy. Prawda ? Znajdź swoją motywację ( mogę pomóc ) , a dużo łatwiej będzie Ci utrzymać zdrowy styl życia, dobrą kondycję, zdrowe nawyki które wytworzysz.

Pięć podstaw dla Twojego sukcesu

Ostateczny sukces zależy od wielu czynników, które wzajemnie na siebie wpływają. Jeśli więc chcesz wzbudzić zachwyt i cieszyć się życiem, musisz na tym bazować.

Dieta

Mógłbym długo o tym pisać, co robiłem już nie raz, ale dla odmiany dodam tutaj nagranie dotyczące nawyków żywieniowych. Jeśli pragniecie być zdrowi, musicie zwracać uwagę na to, co jecie. Polecam jeść dużo roślin

Część pierwsza na temat kuchni roślinnej

Aktywność fizyczna

Czyli najlepsze uzupełnienie zdrowej diety. Regularne treningi, powodują że wzmocnisz swoje serce, płuca, mięśnie i kości.

Sen

Chcesz, aby składniki odżywcze, które sobie zapewniasz wpływały na odnowę i regenerację Twoich mięśni i organów wewnętrznych po wysiłku ? Musisz odpoczywać. Sen, nie tylko redukuje stres, ale dodaje energii do działania. Gdy śpisz za krótko, to często dokonujesz złych wyborów, szybciej się irytujesz, częściej podjadasz i jesteś rozdrażniona.

Redukcja stresu

Stres ma bardzo negatywny wpływ na Twój organizm, pracę i związki. Jeśli nie dbasz o wcześniejsze filary, to spada poziom Twojej energii, stajesz się zestresowana. Dobre odżywianie oraz zapewnienie sobie wystarczającej dawki ruchu i snu to najlepsze sposoby na radzenie sobie ze stresem.

Miłość

Życie pełne miłości to także podstawa Twojego sukcesu. Nie zostaliśmy stworzeni, aby żyć samotnie. Rozwijamy się dzięki relacjom, przyjaźniom, rodzinie i zwierzakom. Dlatego tak ważne jest wsparcie innych ludzi ( i zwierząt, które kochają bezwarunkowo). Im zdrowsi jesteście tym lepiej dbacie o swoje otoczenie. Im również jest łatwiej Was wspierać. Troska o zdrowie to podstawa. Dzięki temu dzielimy się radością, a nie smutkiem. Nasze otoczenie obserwuje jak się rozwijamy i zmieniamy na lepsze.

Okazujmy sobie miłość i bądźmy dla siebie dobrzy, a będziemy roztaczać blask, który dostrzegą wszyscy wokół!

Jak więc mogę zacząć ?

Świadomość

Kwestionuj to co się dzieje z Tobą. Twoja kondycja i potencjalny wpływ na innych jest w twoich rękach. Weź na siebie osobistą odpowiedzialność za swoje działania i przestań obwiniać za swoje problemy sytuacje zewnętrzne. Nic nie jest niemożliwe, gdy zaczniesz widzieć życie przez własną perspektywę.

Co zapali w tobie płomień?

Nie pozwól, aby twoja obecna sytuacja wpłynęła na ograniczenie tego, czego naprawdę chcesz. Nie obawiaj się być ambitnym. Jeśli większość ludzi uważa, że jesteś szalony, to masz szanse, że jesteś na właściwej drodze do niezwykłości.

Miłej zabawy i nie obawiaj się zacząć coś nowego, jeśli jeszcze nie wiesz co możesz robić. Głównym celem na koniec dnia jest wywarcie pozytywnego wpływu na świat, bez względu na to, jaką drogę wybierzesz, aby to osiągnąć.

John-Paul Flintoff (autor książki How to Change the World) stwierdza, że istnieją „dwa sposoby, aby zmienić świat – zmniejszyć cierpienie lub zwiększyć przyjemność”. Kiedy robisz coś wielkiego i wywierasz wpływ, rozważ swoje zainteresowania i umiejętności, pomyśl w czym będziesz najbardziej efektywny? Co będzie dla ciebie naturalne?

Tu zdrowie i zmiana zaczyna się od małego kroku

Czujesz potrzebę zmiany, a jednocześnie zastanawiasz się czy to Cię nie przerośnie. Tymczasem pamiętaj, że każda nawet największa zmiana, zaczynała się od jakiegoś małego kroku.

Po tym, jak musisz radzić sobie z bolesnymi doświadczeniami i rzeczami, które nas frustrują (praca, ciało, życie, miejsca, itp.), straciliśmy nadzieję. Wiedz jednak, że nie jesteś bezsilny. Nawet najmniejsze działanie ma potencjał, by inspirować innych.

Słynny efekt motyla. Mała zmiana, eliminacja szkodliwych nawyków, albo systematyczna suplementacja danym produktem, albo aktywność fizyczna każdego dnia. Takie działania, zsumowane, powodują wielką zmianę w Twoim życiu.

To, czego potrzebujesz

Gdy decydujesz się na zmianę, wraz z Nami, to opracowujemy strategię, poznajemy Twoją sytuację, dopasowujemy rozwiązania i zaczynamy współpracę. Ale cała ta praca nie będzie miała żadnej wartości, jeśli nie zmienisz swojej wizji. Tu zdrowie jest powiązane ze zmianą myślenia, wizji.

To właśnie twoja „wizja” jest niezbędna, aby być niezwykłym, odnieść sukces w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej. Kiedy zmienisz swoją wizję, zdasz sobie sprawę, że najważniejszy jest czas, a nie zasoby, które trzeba zmienić. Co robisz ze swoim czasem (wszyscy działamy w ciągu tych samych 24 godzin)?

Masz wszystko co potrzeba, aby dokonać zmiany w swoim życiu. Od Ciebie zależy co z tym zrobisz.

Jeśli szukasz, wciąż swojej motywacji i powodu, zapraszam Cię do skorzystania z mojej broszury. Znajdź swoje „Dlaczego ? „ to checklista, kwestionariusz dla każdego, kto szuka obszarów do zmiany swojego życia zdrowotnego, relacji, rozwoju osobistego. Tu zdrowie ma swój początek i tu zdrowie pozwala zrealizować Twoje marzenia.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *