mountain-climbing-route-peak-business-journey-path-progress-success_132227-38

Jak osiągnąć sukces finansowy ?

Pieniądze to nie wszystko..

…ale wszystko bez pieniędzy to ch … nic. Cytując jeden z polskich filmów. Faktycznie nie są one najważniejsze, ale są RÓWNIE ważne jak rodzina, zdrowie, przyjaciele czy charytatywność. Te czynniki są kluczowe, aby osiągnąć sukces.

Czy człowiek może być bogaty, nie mając dużej ilości pieniędzy? Może.
Wiele osób postrzega sferę finansowego sukcesu jako „płytki, bezwartościowy” cel. Może nawet niemoralny, zepsuty, zły ? Tymczasem pieniądze nie są, ani złe , ani dobre – są tylko narzędziem, są neutralne.

Przykładowo woda, która jest źródłem życia, użyta w inny sposób, może zabić lub służyć, jako narzędzie tortur ( np. chińska tortura wodna, polegająca na tym, że na czoło więźnia kapie woda – kap, kap, kap… )

Wiedza o finansach, o tym jak zdobyć pieniądze w sposób etyczny, jak się nimi dzielić, powoduje że bogactwo może mieć również pozytywny charakter. Mając więcej pieniędzy, możesz poprawić życie swoje i bliskich, relacje z ludźmi, pomóc potrzebującym, zadbać o swoje zdrowie, być szczęśliwszą osobą. Uczciwie zarobione pieniądze, połączone z godną szerzenia ideą, sprawiają że żyjemy w lepszym świecie. Ale, właściwie…

Dlaczego chcę Ci pomóc ?

Mam nadzieję, że Twoim celem, nie jest tylko zdobycie pieniędzy, ale zdobycie wiedzy i doświadczeń. Można stosować się do wskazówek tu zawartych i ruszyć własną drogą, ale chcemy przebyć tę drogę wraz z Tobą, będzie Nam raźniej. Jeśli będziesz chciała iść wolniej, to będziemy szli Twoim tempem, a jak zapragniesz pobiegać to pobiegniemy. Z matematycznego punktu widzenia 1+1=2, ale u Nas równa się 3 albo 4 i więcej.

Nie musisz Nam wierzyć. My, na początku, wierzymy za Ciebie i to wystarczy, ale zobaczysz sama, ze dzięki dodatkowym minutom każdego dnia, odrobinie dodatkowego wysiłku, również środkom zainwestowanym w siebie, we właściwy sposób – każdy, może odnieść sukces finansowy.

Nie chodzi tylko o pieniądze, ale również o to, aby być lepszym pracownikiem, członkiem rodziny, przyjacielem, człowiekiem.

Ale, czy inni mi nie przeszkodzą osiągnąć sukces ?

Czy oddychając, czujesz wyrzuty sumienia, że zabierasz tlen innym osobom ? Czy masz za złe innym, że oddychają płycej, głębiej ? Nie masz zapewne z tym problemu. Dlaczego ? Bo tlenu jest na tyle, że się nie boisz, że go zabraknie. Jeśli masz czegoś w nadmiarze, dzielisz się tym. Jeśli coś mi sprawia radość, to również się tym dzielę.

Mi to pomaga, ale czy Tobie również ? Nie wiem, wierzę że tak.

Chcę Cię nauczyć dążenia do większej ilości pieniędzy, większej niż potrzebujesz, a wiesz dlaczego ? Bo wówczas naturalnie, będziesz się tym dzielić z innymi.

Dajemy Ci narzędzia, pokazujemy jak, ale decyzja należy do Ciebie.
Ewelina, z którą ostatnio dużo przebywamy, ma piękny cel, pomóc milionowi ludzi. Podoba mi się to, wyobraźcie sobie teraz, jak poprzez efekt domina, zmieniłoby to życie jeszcze większej liczy osób

. I ja i osoby, z którymi pracuję, czasami w tym samym zawodzie, czasami w innym, napotkał na swojej drodze, okresy finansowego krachu, niestabilności, bankructwo. Ciężkie czasy, ale to właśnie Nas inspiruje, daje energię do działania, aby robić coś kolejny raz, tylko inaczej, lepiej. Dzielmy się doświadczeniami i wiedzą.

Dołącz do Nas, jeśli chcesz zmienić z Nami świat na lepsze. Dostarczymy CI narzędzi, wskażemy drogę Wszystkim, którzy chcą wspinać się razem z Nami.

Cel + Zespół + Business = Sukces

Musisz wyrobić w sobie nastawienie człowieka sukcesu, wierzyć w siebie i swój cel, musisz gorąco pragnąć go osiągnąć. Każdego dnia, co sekundę, kolejny człowiek podejmuje decyzje, które prowadzą go do sukcesu. Niektórzy, potrzebowali na to kilkadziesiąt lat, inni mniej niż rok, a inni nie zrobią tego nigdy. Jak, więc osiągnąć sukces finansowy ?

Możliwe, że słyszeliście o efekcie motyla, o tym że mikro zmiana prowadzi do makro wyników. To właśnie chcę osiągnąć poprzez ten Program, zapoczątkować z Wami drobne zmiany, w myślach i działaniach, co przyspieszy cały proces . Spowoduje, że Wasze życie, zmieni się całkowicie.

Być może, przeczytaliście już jeden z moich artykułów dotyczący osiągania sukcesu? Jesli nie, to masz możliwość nadrobienia tutaj

Podejmij decyzję

Niezależnie od sytuacji, nawet obecnie, w czasach pandemii, czasach finansowej niepewności, część ludzi dalej się bogaci i dzięki pieniądzom ma zapewnioną ochronę dla siebie i swojej rodziny, może pomagać innym poprzez finansowanie sprzętu medycznego czy innych działalności wpierających walkę z pandemią.


Droga do sukcesu zaczyna się w momencie podjęcia przez Ciebie DECYZJI. Gdy postanawiasz zmienić swoje życie, stwierdzasz że zasługujesz na więcej, niż w tej chwili posiadasz. Czy podobnie jak ja, też masz to wrażenie, że część Ciebie wie o tym od dawna ?
Czy jesteś w stanie ujrzeć siebie, osiągającą swój cel?
Żyjącą lepszym życiem ?

To moment, który zmienia wszystko. Jesteście na to gotowi ?
A jeśli się Wam spodoba, to możemy działać dalej. Jak to wygląda?
O tym tutaj

Czy jest przepis, na to jak osiągnąć sukces ?

Schemat działania

Jak często wydajesz pieniądze? Najpierw płacisz sobie, czy komuś ? Na starcie, zapamiętaj jedną zasadę.

Podczas każdej transakcji, zastanów się czy pieniądze do Ciebie wrócą.
Czy zainwestowałabyś pieniądze w transakcje, gdybyś wiedziała, że mogą one zrobić z Ciebie człowieka sukcesu ?
Każdego dnia, wiele osób widzi okazje do zmiany życia, do tego aby podjąć działanie i… nic z tym nie robi.

Czy mieliście kiedyś pomysł, albo widzieliście dla siebie możliwość, gdzie po czasie okazywało się, że ktoś to wprowadził w życie i osiągnął sukces ? Musisz przejść do działania, a nie tylko myśleć o tym.

Twoja wędrówka

W życiu każdego z Nas pojawia się moment, że mamy ochotę wszystko rzucić w ch… kąt. Zwłaszcza po niepowodzeniu, odmowie lub innej „katastrofie”. Czy jesteście na to gotowi ?

Radzenie sobie z porażką, jest jednym z elementów wędrówki, więc weź głęboki oddech i zrób kolejny mały kroczek naprzód. Bo wszystko ostatecznie sprowadza się do ostatniej prostej, do ostatnich kroków, gdy wchodzisz na sam Szczyt.
Jeśli lubicie góry, tak jak ja, to zrozumiecie o co mi chodzi, jeśli nie to uwierzcie mi że to niesamowita euforia, wolność i dowód na to, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko.

na grafice widzimy dłonie, które przekazują sobie serce. Jest to symbol charytatywności, niezbędny czynnik, aby osiągnąć sukces

Dlaczego, tak ważny jest sposób, w jaki chcę osiągnąć sukces ?

Poprzez sam proces osiągania finansowych korzyści skupiamy się na wytwarzaniu wartości dodanej, tym samym podnosząc standard ludzi na całym świecie. Kreując Nasz sukces, chcemy aby korzyści odnieśli wszyscy zaangażowani, aby wokół zachodziły pozytywne zjawiska takie jak innowacyjność, dobroczynność, ekspansja, niższe ceny, nowe możliwości i obfitość. Bądźmy radośni, szczęśliwi, uczciwi, szczerzy, bezinteresowni i szlachetni.

Natomiast jeśli dbasz tylko o siebie, koncentrujesz się na dojściu do pieniędzy bez troski o innych. Gdy wprawdzie Ty wygrywasz, ale inni tracą, gdy nie dbasz o wartości które dajesz, to taka wspinaczka z góry skazana jest na niepowodzenie. Tymczasem Twoim celem jest to, jak osiągnąć sukces w sposób etyczny. Pojawiają się negatywne zjawiska takie jak procesy sądowe, niedobory, oszustwa, konflikty czy utrata przyjaciół. Gdy jesteśmy chciwi, to najczęściej pojawia się również nieuczciwość, depresja, próżność, smutek, egoizm. Nie takiego życia, dla Was bym chciał.

Z wielką mocą, przychodzi wielka odpowiedzialność

Nie wiem, jakie są Twoje cele i marzenia. Ludzie sukcesu korzystają najczęściej z wolności finansowej i swobody czasu, wolności podróżowania i nawiązywania relacji, wolności fizycznej i duchowej, ale przede wszystkim z możliwości własnego rozwoju. Wspinając się razem z Nami, zyskasz to wszystko, co pragniesz, ale tylko wtedy gdy nikomu nie zaszkodzisz i jednocześnie pomożesz swojemu otoczeniu.

Jako, że głównym założeniem Naszego biznesu jest zdrowy styl życia, to nawiązując do Hipokratesa, pierwszą zasadą jest ” Nie szkodzić” . Twórz swój sukces finansowy, etycznymi, uczciwymi metodami, aby skorzystały wszystkie zainteresowane osoby. Dbając o innych- zadbasz o siebie.

Czyń dobro, czerp radość i satysfakcję z dawania możliwości innym ludziom, bogać się tak, aby bogacili się również inni, pomagaj. Chodząc na spotkania biznesowe, usłyszałem formułę „Dający dostają”, wspieraj więc ważne sprawy, działaj z misją, bo celem nie jest zdobycie pieniędzy samo w sobie, lecz nieprzerwane finansowanie, wspieranie szlachetnych działań.

Twój sukces jest nie tylko dla Ciebie, ale także dla poprawy życia innych ludzi. Dlatego dawaj przykład, przeznaczając minimum 5% swoich dochodów dla dobra innych, na wspieranie bliskich Twojemu sercu inicjatyw.

Najtrudniejszy pierwszy krok

Bez względu na to, jaka jest Twoja sytuacja. To pierwszym krokiem na drodze do realizacji marzeń, sukcesu finansowego jest podjęcie decyzji.
Ona i Twoje zaangażowanie wymaga jednak dwóch elementów : pragnienia i wiary.
My mamy narzędzia, system, które Ci pozwoli osiągnąć sukces, ale odpowiedzialność za wynik, za wykonywanie działań spoczywa na Twoich barkach.

Podejmij więc decyzję skontaktuj się ze Mną ( +48 799 991 485 lub hdbpolska@gmail.com), albo z osobą która pokazała Ci ten artykuł.
Ja Ci już gratuluj. Skoro dotarłeś, bądź dotarłaś, aż do tego miejsca, to znaczy, pierwszy krok już za Tobą. Teraz pora na drugi, jakim jest działanie.

Codziennie podejmujemy jakieś działania, na rzecz znajomych, rodziny, pracodawcy. To również moment, gdy musisz podjąć zaangażowane działania ukierunkowane na realizację marzeń. Mam nadzieję, że odpowiedziałem już trochę na pytanie Jak osiągnąć sukces finansowy.

Zobacz również, jaką drogę ja przebyłem, jak zaczynałem. Podzieliłem się o tym, na webinarze.

Checklista przygotowana dla Ciebie, pod kątem tego nagrania, o tym co warto zmienić w swoim życiu
http://bitly.pl/6ZT7Y

Do zobaczenia na szczycie

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *