Złóż z nami pierwsze zamówienie w Duo Life i zgarnij bonusy! Nawet 30% taniej, ale zobacz co jeszcze możesz zyskać! Posłuchaj wypowiedzi kilku Klubowiczów, którzy podjęli już tę decyzję .

Jak zacząć ? Bardzo prosto

1. Rejestrujesz się na: https://hdbpolska.myduolife.com/register/initial.html
Tworzysz swój unikalny link partnerski>Podajesz dane osobowe>wybierasz metodę rozliczania z Duolife(Osoba Fizyczna lub Firma)

2. Kupujesz przy rejestracji za min. 250pkt*(min. 300zł) lub 500 pkt**(min. 600zł).

3. Od momentu zrealizowania pierwszego zamówienia jesteś klubowiczem i możesz korzystać z cen klubowych, specjalnych promocji i rabatów w sklepie Duolife. Masz dostęp do cennych materiałów o zdrowiu, ulotek, filmów i innowacyjnych narzędzi do tworzenia swojego biznesu jeśli tylko masz na to ochotę!

4. Jeśli jeszcze się czegoś obawiasz, pamiętaj! W Duolife nic nie musisz ale wiele rzeczy jest na wyciągnięcie ręki. Wszystko zależy od Ciebie.  

5. Zachęcam Cię do  kontaktu pod numer +48 799 991 485 lub hdbpolska@gmail.com.

Razem przejdziemy proces rejestracji oraz odpowiem na Twoje pytania.

  • Możesz zrezygnować z członkostwa w klubie w każdej chwili bez konsekwencji
  • Nie musisz składać miesięcznie zamówień by być klubowiczem, ceny klubowe masz już na zawsze po realizacji pierwszego zamówienia na min. 250pkt
  • Możesz składać zamówienia na dowolną kwotę, to Ty podejmujesz decyzję 
  • Zamówienia realizowane są poprzez firmy kurierskie UPS oraz Inpost lub odbiór w siedzibie firmy
  • By dokonać płatności za zamówienia możesz wybrać pomiędzy płatnościami internetowymi PayU, przelewem tradycyjnym lub pobraniem.
Ścieżka I: Twoja comiesięczna aktywność na poziomie 250-499 punktów (Bonus przyznawany od drugiego Okresu Rozliczeniowego)
W tej ścieżce comiesięczną premią jest opakowanie Hi5! BeeCrunchy za 1 zł. Dodatkowo, w co czwartym Okresie Rozliczeniowym, każdy Klubowicz spełniający zasady przyznawania Bonusu Lojalnościowego otrzymuje suplement diety DuoLife Moja Krew lub DuoLife Chlorofil (do wyboru) za 1 zł. Proces przyznawania nagród przebiega według schematu.
Ścieżka II: Aktywność Własna na poziomie 500 punktów i więcej (Bonus przyznawany od drugiego Okresu Rozliczeniowego)
W tej ścieżce comiesięczną premią jest suplement diety DuoLife Moja Krew lub DuoLife Chlorofil (do wyboru) za 1 zł. Dodatkowo, w co czwartym Okresie Rozliczeniowym, każdy Klubowicz spełniający zasady przyznawania Bonusu Lojalnościowego otrzymuje zestaw DuoLife Dzień & Noc za 1 zł. Proces przyznawania nagród przebiega według schematu.

Brzmi zachęcająco? Oczywiście, że tak, dlatego zachęcamy do aktywnego działania, rozwijania własnego biznesu i korzystania z wyjątkowego Bonusu Lojalnościowego od DuoLife!