to the greatest mom I could ever have asked for

Życzenia z okazji Dnia Matki

Dlaczego moja mama inspiruje mnie każdego dnia?

Inspiracja może pochodzić ze wszystkich miejsc i od wszystkich ludzi. Dla wielu osób, zapytanych o to, jaka kobieta je inspiruje, powiedziałyby, że jakaś gwiazda. I choć wiele z nich to niesamowite kobiece potęgi, dla mnie inspiracje pochodzą z bardziej osobistego miejsca. Moją kobiecą inspiracją jest moja niesamowita mama. Życzenia z okazji Dnia Matki kieruję w pierwszej kolejności kieruję właśnie do Niej. Kobiety, która zrezygnowała z pracy zawodowej, aby zająć się moim wychowaniem. Kobiety, która jest dla Mnie i ze Mną każdego dnia, która kocha bezwarunkowo

Pisałem już o tym, jak można zostać Entuzjastą Życia, jak być lepszą wersją siebie, ale na tej drodze potrzebujemy również mentorów.

Wszyscy musimy mieć wokół siebie ludzi, którzy w nas wierzą, którzy kochają nas bezwarunkowo i którzy widzą w nas więcej niż my widzimy w sobie. Jestem szczęśliwy, że mam wielu mentorów, zarówno osobistych, jak i zawodowych, którzy zachęcają mnie, zmuszają i wyzywają do bycia najlepszym, jakim mogę być. Jednak osobą, która naprawdę trzymała mnie przy sobie, jest moja Mama.

Dlaczego ?

Moja mama i ja byliśmy odizolowani przez blisko 8 lat z uwagi na mój wyjazd do Anglii, ale przez ostatni rok przywróciliśmy ten związek. Wiem, że wiele osób może odnosić się do trudnych relacji z twoimi matkami – lub nie ma żadnego związku. U Mnie też bywało różnie, ale zdając sobie sprawę ile poświęciła dla Mnie i zainwestowała czasu, miłości, energii i wiary, jestem przekonany że wraz z moim Tatą są moimi największymi kibicami na drodze do lepszej przyszłości.

Gdy byłem mały, to moja mama zdecydowała się zrezygnować z pracy na etacie i zająć się moim wychowaniem. Czasy przełomowe, czasy transformacji w Polsce, a mimo to czasy cudowne. Jestem jedną z tych osób, które miały wielkie szczęście czerpać przyjemność z zabawy na polu. Pochodzę z Rzeszowa, więc to Nasze określenie na podwórko, dworze czy jak to się nazywa w innych częściach Polski.

To dzięki mojej Mamie nauczyłem się wielkiego szacunku do kobiet i do jej pracy. Z każdą chwilą, gdy wołała na obiad. Albo dawała plastry na rozbite kolana. Zabierała brudne (nie wiem czy to wystarczające określenie) rzeczy do prania. To dzięki niej zrozumiałem, jak ważna jest edukacja, pęd do nauki, który pozostał ze Mną do dzisiaj.

Życzenia z okazji Dnia Matki zapisane na obrazku

Życzenia z okazji Dnia Matki

Dziękuję Ci, za każdy dzień Twojego życia, który przynosi nowe nadzieje na jutro – ponieważ nadzieja daje Mi powód do działania.
Jestem wdzięczny za każdy dzień, który przyniósł uczucie podekscytowania, radości i cudowny sens doświadczeń.

Życzę Ci, żebyś znalazła ukojenie w prostych rzeczach, ponieważ to one zawsze będą. Żebyś pamiętała dobre rzeczy, a zapomniała przykre i bolesne na rzecz tych przyjemnych, ponieważ to one przypomną ci, jakie twoje życie jest wyjątkowe.

Życzę Ci, żebyś wciąż miała wiarę we Mnie i miała tę niezwykłą umiejętność bycia wrażliwą.

W tym wyjątkowym Dniu, otwieram przed Tobą serce i szczerze dzielę się cudem miłości i bliskości.

Kocham Cię. Przepraszam. Wybacz mi proszę. Dziękuję.Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *